Про взаємодію школи і сім’ї

У Яворівській ЗОШ І-ІІІ ст. вже стало доброю традицією проводити спільні засідання педагогічної ради і батьківського комітету школи.

І цього разу актовий зал ЗОШ був переповнений, всі з цікавістю слухали члена-кореспондента НАПН, кандидата педагогічних наук, народного вчителя України П.В.Лосюка. Його виступ стосувався взаємодії школи і сім’ї, національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Директор школи В.В.Лосюк зосередила увагу на завданні педколективу і батьків щодо підвищення якості знань учнів, підготовки до предметних олімпіад і зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). У навчально-виховному процесі вагома роль належить і батькам. Про це вів мову голова батьківського комітету І.І.Вепрук, який подякував за плідну двосторонню співпрацю.

Продовжуючи тему військово-патріотичного виховання, учитель предмета «Захист Вітчизни» Д.О.Лосюк попросив присутніх вшанувати хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні, захисників України, загиблих у зоні АТО, і благали Всевишнього про мир у нашій державі. Відбувся і ярмарок, на якому продавали вироби, виготовлені руками учнів. Отримані кошти передали учасникам бойових дій на сході України.

З неабияким захопленням усі ми спостерігали за військово-спортивною грою «Сокіл» (Джура), присвяченій річниці УПА, і за козацькими забавами. Учнів першого класу посвятили у козачата, п’ятикласників — у козацькі джури, учнів 9-го класу — у молоді козаки. Настоятель нашої церкви отець Василь Іванюк благословив усіх присутніх.

Михайло Прокопишин,
с. Яворів.

«Гуцульський край», №46, 13.11.2015 року

Share

Comments are closed.