В Яворові святкували 1 вересня

Свято в Яворівській ЗОШ I-III ступенів розпочалося з виконання гімну України та урочистого внесення державного прапору. Навіть найменші школярики добре знали слова гімну, тому дружньо і гучно його виконали. Традиційно для Яворова – учні, батьки та вчителі були одягнуті у красиві гуцульські строї та вишиванки.

Спочатку найкращі учні школи отримали від керівництва похвальні листи. Згодом, «першачків» окропив святою водою отець Василь Іванюк (УПЦ КП) Також до дітей завітала казкова фея, яка своєю чарівною паличкою посвятила їх в учні. За древньою українською традицією, батьки також посипали маленьких школяриків зернами пшениці, для хорошого старту в їхній нелегкій справі – «гризти граніт науки».

До присутніх звернулися: голова районної ради Михайло Шатрук, який також подарував «першачкам» букварики, директор Яворівської ЗОШ I-III ступенів Вікторія Лосюк, голова батьківського комітету школи Василь Копильчук, заслужений вчитель України та народний учитель України, колишній директор Яворівської школи Петро Лосюк, який відзначив значні здобутки навчального закладу за останні роки. Також відбувся концерт за участю талановитих учнів школи. Загалом присутні були приємно вражені цікавою та оригінальною програмою заходу, яку підготували вчителі та дирекція школи.

Єдине, що частково зруйнувало атмосферу свята 1 вересня – це дорога Косів-Яворів (траса Р-24), ремонт якої мав би вже закінчитись, а станом на перший день осені ремонт не розпочато взагалі. Ні Революція Гідності, ні війна, ні майбутні місцеві вибори, не змінюють, на жаль, підходи до ремонту доріг на Косівщині в часи дощів та снігів.

Тарас ПАСИМОК. Фото автора

Share

Comments are closed.