День знань відзначили у Яворові

1 вересня по всій Україні традиційно відзначають День Знань, хоча цього року через війну з російськими окупантами та терористами на Сході не відкрилося аж 900 шкіл. На щастя, перший дзвоник таки пролунав в славному гуцульському селі — Яворові. Незважаючи на складну ситуацію в державі, ми не можемо упускати руки, — треба продовжувати жити і працювати на благо батьківщини і заради нашого  найважливішого майбутнього – дітей.

Свято розпочалося з молитви, урочистого внесення державного прапору та виконання гімну України. Шкільна молодь, батьки та педагогічний колектив були одягнуті у вишиванки та красиві гуцульські строї. «Первачків» окропив святою водою священик УПЦ КП о. Василь Іванюк?.

Серед присутніх на святковому заході були: голова районної ради Михайло Шатрук, голова села Олена Дійчук, директор Яворівської ЗОШ I-III ступенів Вікторія Лосюк, голова батьківського комітету школи Василь Копильчук, директор яворівського центру народного мистецтва «Гуцульська гражда» Василь  Лосюк.

У своєму виступі Михайло Шатрук зазначив, що хоч зараз всім дуже важко, але в новому навчальному році вчителі повинні докласти максимум зусиль, щоб піднімати патріотичний дух школярів і навчити їх бути достойними громадянами України.

Згодом, відбувся невеличкий концерт — діти співали пісень та розказували віршики. Ми вже писали в попередніх випусках газети, що школярики яворівської школи нещодавно повернулися з Польщі, де вони побували у місті Лохові. Це була програма обміну між сусідніми країнами, де наші земляки дуже добре себе показали. То і не дивно, адже всі вони без винятку талановиті.

Будемо сподіватися на краще і вірити, що маленькі школярі знатимуть про жахи війни лише з книжок, а виростуть в мирі і злагоді — достойною нам зміною.

Тарас ПАСИМОК.

Share

Comments are closed.