У справжнє свято перетворилось 1 вересня у гірському Яворові

Дійство розпочалось у церкві Пресвятої Тройці, де отець Василь відслужив урочисту літургію. Особливо зворушені були першокласники, бо вони в разом з хресними батьками прийняли таїнство святої сповіді і причастя. Урочистою ходою малі і великі попрямували до школи. Святкування вміло і зворушено вели ведучі Надія Коцелівська та Ростислав Пітиляк. Вони і надали слово директору школи П.В.Лосюку, який від душі привітав присутніх з початком навчального року. З щирими словами до присутніх звернувся завідуючий відділом освіти райдержадміністрації В.Я.Козьменчук. Щиро дякував усім за тепло і святковість.

Особлива подяка і шана від нього і яворівчан була адресована директору школи П.В.Лосюку, адже цього року виповнилось 50 років, як він очолює педагогічний колектив цієї школи.

Першокласникам був вручений символічний ключ в країну знань. Щиро вітав з святом заступник директора НПП «Гуцульщина» Ю.П.Стефурак.

До присутніх звернулися сільський голова К.М.Шкрібляк. Вона вручила колективу школи цінний подарунок.

Щирі слова також промовляли М.В.Шкрібляк — викладач Чернівецького держуніверситету, В.М.Копильчук — заступник директора Косівської школи-гімназії.

А Христинка Хім’як та Мирослав Кіщук виконали ряд душевних пісень.

Вкінці отець Василь посвятив новий шкільний автобус.

Ще довго лунали в гірському Яворові пісні та запальна музика, і всі були раді за наше свято, за наших діточок і онуків, які розпочали новий навчальний рік.

Михайло Прокопишин,
с. Яворів.

Share

Comments are closed.