У гірському Яворові шанобливо відзначили 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка

У церкві Пресвятої Трійці о.Василь Іванюк у супроводі церковного хору відслужив панахиду — данину пам’яті великому Кобзареві.

А у святочно прибраному Будинку культури з подячним словом звернулася до громади Яворівський сільський голова Катерина Шкрібляк. Під музичний акомпанемент учні місцевої школи Василь Копчук, Вадим Кіщук, Ярослав Мицканюк душевно декламували вірші славетного поета. Трепетно і зворушливо звучали «Наймичка» і «Воля» у виконанні Богдани Грималюк, Миколи Григорчука. Старшокласники вдало відтворили музичну композицію уривка з поеми «Причинна». Присутні щиро аплодували і юній співачці, бандуристці Марічці Сумарук, автору вірша «Тобі, Тарасе» Марії Чернелицькій.

З творчим натхненням до підготовки й проведення Шевченківського ювілею підійшли культпрацівники села Ірина Григорчук, Лідія Столащук, Оксана Лосюк, ведучі заходу Світлана Червінська та Мирослав Кіщук. А в оформленні залу активну участь брали М.В.Рибчук, Андрій Пістащук.

Яворівчани схвильовано слухали молитву «За Україну» та дружно усім залом заспівали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий».

Михайло Прокопишин,
с. Яворів.

«Гуцульський край», №17, 25.04.2014 рік

Share

Comments are closed.