Іван Михайлюк — призер України

У червні в м. Скадовську Херсонської обл. проводили першість України з греко-римської боротьби.

У складі збірної команди області у ваговій категорії до 59 кг виступав учень Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко» Іван Михайлюк, 1998 р.н. (тренер-викладач — Ю.І. Оленюк). У цій ваговій категорії брали участь 27 спортсменів з різних областей України.

Наш земляк провів шість поєдинків, у п’яти з яких впевнено отримав перемоги над суперниками. В підсумку — став бронзовим призером Всеукраїнських змагань. За результатами змагань виконав норматив кандидата у майстри спорту України.

Іван Михайлюк живе у Яворові (17 км від Косова), але це не завадило йому протягом шести років відвідувати тренування у Косівській ДЮСШ. Він наполегливо і сумлінно виконував прийоми та завдання, які перед ним ставили наставники, бо знав, що спорт — не для лінивих, що тисячі годин виснажливих тренувань у спортзалі дорівнюють одній хвилині на п’єдесталі пошани. Тож хочеться від щирого серця подякувати батькам за розуміння і підтримку їхнього сина, а йому побажати не зупинятися на досягнутому і у майбутньому здобувати тільки перемоги.

О. Михлюк,
інструктор-методист Косівської ДЮСШ.

«Гуцульський край», №28, 11.07.2014 року

Share

Comments are closed.