Презентація результатів проекту «Мистецька палітра Прикарпаття»

26 березня 2013 року в приміщенні фортечної галереї «Бастіон» відбулося засідання круглого столу та презентація результатів проекту «Мистецька палітра Прикарпаття».

Представникам туристичних фірм та засобів масової інформації під час круглого столу надано тематичний каталог і представлено туристичний маршрут, що передбачає можливість відвідання майстерень народних майстрів та участь у відповідних майстер-класах на території Івано-Франківською області. Презентація була доповнена виставкою робіт народних майстрів області, залучених до заходів проекту.

Косівський район на даному заході представляли Ірина Дімбровська (головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку, туризму та природних ресурсів управління економіки райдержадміністрації), Василь Лосюк (директор Яворівського центру народного мистецтва «Гуцульська гражда»), Василина Романчич та Ганна Копчук (майстри із виготовлення ліжників), Уляна Шкром’юк (майстер із виготовлення кераміки)
Проект «Мистецька палітра Прикарпаття» впроваджувався у співпраці з Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Посольства Фінляндії в Україні з метою інтеграції культури і народного мистецтва області у існуючий туристичний продукт регіону.

Завдання проекту полягають у створенні умов для збереження та популяризації народних ремесел Прикарпаття; покращенні можливостей самозайнятості сільського населення та їх залучення для обслуговування туристів; налагодженні співпраці із туристичними фірмами; забезпеченні подальшого розвитку туризму в області.

Партнери проекту

  • Івано-Франківська ОДА: управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму; управління культури, національностей та релігій;
  • Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття;
  • ПНУ ім. В. Стефаника: Інститут туризму та Інститут мистецтв;
  • обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України;
  • ІФОО Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні

Ірина Дімбровська
Головний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку, туризму та природних ресурсів управління економіки райдержадміністрації

Share

Comments are closed.